Cestujeme s beruškou po České republice

Pro více informací klikněte na fotku/logo

Hotel Happy Star

Hotel Antoň

Hudební divadlo dětem

Pension Fulda

Stezka v oblacích, Dolní Morava

Hotel Happy Star

pobytový voucher

x

Hotel Happy Star

www.hotelhappystar.cz

Happy Star… to není jen hotel!
www.hotelhappystar.cz

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a dost možná ještě dál, vyrostl hotel Happy Star. To zamlžená parní kabina, vířivka s horkými bublinkami a průzračně čistý bazén láká Rákosníčka k nám. Ráno z postele můžete neučesaní a v pyžamu rovnou skočit do vířivky. Po snídani plné vlákniny se natáhnete na lehátko u bazénu nebo poškádlíte mozkové závity při nějaké rodinné deskové hře, pro odvážné třeba i ve vojenském bunkru, ve kterém se dá i přenocovat. Před obědem přijde vhod sauna pro zlepšení imunity nebo řádění na bowlingové dráze. A rodiče? Ty vezměte s sebou! Masáže, kosmetika, parní lázeň, hydromasážní vana, sauna a infrakabina nadchne každého, kdo se rád nechává hýčkat. A wifi? Ta je v celičkém hotelu.

Hotel Antoň

Voucher na 2 noci pro celou rodinu 

x

Hotel Antoň

www.hotel-anton.cz

Hotel Antoň
www.hotel-anton.cz/
Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého Lihovaru. Celý objekt je koncipován jako nekuřácký bezbariérový hotel na klidném a přitom perfektně přístupném místě se snadným přístupem do historického jádra města a zároveň s přímým napojením na četné turistické a cyklistické trasy.

Přijďte se k nám přesvědčit, že se o Vás postaráme s láskou a citem. Moc se na Vás těšíme!

Hudební divadlo dětem

Hudební divadlo dětem daruje CD a DVD z vlastní produkce!!!

x

Hudební divadlo dětem

www.divadlodetem.cz

Hudební divadlo dětem tvoří a realizuje hudebně divadelní představení pro děti.  V rámci hostování v divadlech a kulturních sálech celé České republiky se představení účastní převážně školy a mateřské školy.  Hudební pohádky a koncerty plné dobré muziky a písniček, jsou samozřejmě přístupné i veřejnosti.

Každý návštěvník těchto představení se s námi může zapojit do diváckých soutěží, odnést si domů letáček se zadáním soutěže a zároveň s informacemi o bohatých výhrách, které čekají na nejšikovnější soutěžící!!!

Pension Fulda

Pobytový poukaz

x

Pension Fulda

www.pensionfulda.cz

Ubytování pro rodiny s dětmi v Krkonoších v malebném městečku Černý Důl. Dům je po celkové rekontrukci 2013. Wellness-vířivka, finská sauna, infrasauna, masážní sprcha, venkovní bazén. Ping pong, kulečník, šipky a stolní fotbal. Pro děti je připraveno dětské hřiště , herna, auto simulátor, počítačová herna, XBOX a mnoho dalšího...

Stezka v oblacích, Dolní Morava

pobytový poukaz se vstupen na Stezku v oblacíh

x

Stezka v oblacích, Dolní Morava

www.dolnimorava.cz

Stezka v oblacích je unikátní vyhlídková stavba, která byla nově otevřena v Relax & sport resortu Dolní Morava v prosinci 2015. Nachází se poblíž chaty Slaměnka, nedaleko horní stanice lanovky Sněžníkv nadmořské výšce 1116 m. n. m. Je vysoká 55 metrů a na vrchol se pohodlně dostanete po dřevěné cestě i s kočárky. Ti odvážnější mohou k cestě dolů využít unikátní 100 m dlouhý nerezový tobogán s okýnky. Ze samého vrcholu se naskýtají dech beroucí výhledy na celý masiv Králického Sněžníku s malebným údolím řeky Moravy, v dálce pak i hlavní hřeben Jeseníků, Suchý vrch a Krkonoše. V Dolní Moravě je mimo Stezku v oblacích mnoho dalšího sportovního vyžití pro celou rodinu, jako například mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, dětský fun park, restaurace a ubytování ve Wellness hotelu Vista nebo v horských apartmánech.

nahoru