Cestujeme s beruškou po České republice

Pro více informací klikněte na fotku/logo

Hotel Rajská zahrada

Wellness a kongres resort Helios

Hotel Happy Star

Orea Resort Horal

Wellness hotel PANORAMA

Pension Schaumannův Dvůr

Hotel Antoň

Hudební divadlo dětem

Hotel Rajská zahrada

pobytový voucher

x

Hotel Rajská zahrada

http://hotelrajskazahrada.cz

Načerpejte nové síly, odpočiňte si od každodenního spěchu v malebném prostředí luxusního hotelu, který Vám nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, spa, fitness a nezapomenutelné gastronomické zážitky.

Hotel se nachází na skále, ze které se Vám naskytne úchvatný pohled na malebné Nové Město nad Metují. Komplex hotelu je tvořen uzavřeným dvorem s parkováním pro hotelové hosty, třemi hotelovými budovami a zahradou, kde můžete opravdu zcela nerušeně relaxovat.

Wellness a kongres resort Helios

víkendový voucher

x

Wellness a kongres resort Helios

www.heliosjeseniky.cz

Wellness a kongres resort Helios

je stále se rozrůstající komplex ležící v krásné horské obci Lipová-lázně, hned vedle lázeňského města Jeseník. Resort se skládá ze tří ubytovacích zařízení: Wellness hotelu Helios***+, Kongres hotelu TOČ*** a Penzionu Chiranka.
Klienti resortu Helios mohou využít příjemné moderní ubytování, hotelové restaurace s venkovními terasami a širokou nabídku našich relaxačních a sportovních volnočasových aktivit. Přímo v areálu nabízíme rozsáhlé wellness centrum, relaxační centra, velká víceúčelová hřiště s umělým povrchem a večerním osvětlením, Lipovské cyklistické stezky, rybníky s možností rybolovu, aquazorbing, lezeckou stěnu, trampolíny a samozřejmostí jsou dětská hřiště a dětské hrací koutky.

Hotel Happy Star

pobytový voucher

x

Hotel Happy Star

www.hotelhappystar.cz

Happy Star… to není jen hotel!
www.hotelhappystar.cz

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a dost možná ještě dál, vyrostl hotel Happy Star. To zamlžená parní kabina, vířivka s horkými bublinkami a průzračně čistý bazén láká Rákosníčka k nám. Ráno z postele můžete neučesaní a v pyžamu rovnou skočit do vířivky. Po snídani plné vlákniny se natáhnete na lehátko u bazénu nebo poškádlíte mozkové závity při nějaké rodinné deskové hře, pro odvážné třeba i ve vojenském bunkru, ve kterém se dá i přenocovat. Před obědem přijde vhod sauna pro zlepšení imunity nebo řádění na bowlingové dráze. A rodiče? Ty vezměte s sebou! Masáže, kosmetika, parní lázeň, hydromasážní vana, sauna a infrakabina nadchne každého, kdo se rád nechává hýčkat. A wifi? Ta je v celičkém hotelu.

Orea Resort Horal

Víkendový pobyt 

x

Orea Resort Horal

www.orearesorthoral.cz

Orea Resort Horal
www.orearesorthoral.cz 

Orea Resort Horal se nachází na úpatí Kozích hřbetů v části Špindlerova Mlýna zvané Svatý Petr a nabízí ubytování ve 164 pokojích (340 lůžek), výbornou gastronomii, příjemný odpočinek a relaxaci ve wellness centru, bohatou nabídku sportovních služeb, certifikaci Kids Friendly.

Wellness hotel PANORAMA

Pobytový voucher

x

Wellness hotel PANORAMA

www.hotelpanorama.cz

Lázně pro dospělé, ráj pro děti!
Dobře vedený rodinný wellness hotel rakouského typu s tradicí více jak 25 let.
Konkurenční výhodou hotelu je vynikající stálý personál. Hotelmá dokonalé zázemí pro rodinnou rekreaci, wellness pobyty i konference. Kvalita pokojů , venkovní, dohřívaný slaný bazén, teplý vnitřní slaný bazén, wellness centrum, nabídka balneoprocedur, Vás stejně jako skvělý zookoutek s oslí rodinkou či Nebeská terasa jednoduše nadchnou! Vydejte se na pobyt do Moravského krasu a připojte se ke stovkám stálých hostů.

Pension Schaumannův Dvůr

Víkendový pobyt pro celou rodinu. 

x

Pension Schaumannův Dvůr

www.pensionsd.cz

Pension Schaumannův Dvůr
www.pensionsd.cz

Pension se nachází na pokraji chráněné krajinné oblasti Hrubého Jeseníku v oblasti s nejčistším vzduchem v České republice. Je umístěn v klidném prostřědí u lesa v obci Karlovice ve vzdálenosti cca. 5 km od podhorského městečka Vrbno pod Pradědem. Ideální dovolená a odpočinek od městského shonu a pro rodiny s dětmi!

Hotel Antoň

Voucher na 2 noci pro celou rodinu 

x

Hotel Antoň

www.hotel-anton.cz

Hotel Antoň
www.hotel-anton.cz/
Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého Lihovaru. Celý objekt je koncipován jako nekuřácký bezbariérový hotel na klidném a přitom perfektně přístupném místě se snadným přístupem do historického jádra města a zároveň s přímým napojením na četné turistické a cyklistické trasy.

Přijďte se k nám přesvědčit, že se o Vás postaráme s láskou a citem. Moc se na Vás těšíme!

Hudební divadlo dětem

Hudební divadlo dětem daruje CD a DVD z vlastní produkce!!!

x

Hudební divadlo dětem

www.divadlodetem.cz

Hudební divadlo dětem tvoří a realizuje hudebně divadelní představení pro děti.  V rámci hostování v divadlech a kulturních sálech celé České republiky se představení účastní převážně školy a mateřské školy.  Hudební pohádky a koncerty plné dobré muziky a písniček, jsou samozřejmě přístupné i veřejnosti.

Každý návštěvník těchto představení se s námi může zapojit do diváckých soutěží, odnést si domů letáček se zadáním soutěže a zároveň s informacemi o bohatých výhrách, které čekají na nejšikovnější soutěžící!!!

nahoru