Cestujeme s beruškou po České republice

Pro více informací klikněte na fotku/logo

Hudební divadlo dětem

LH Hotel Jana ****

Happy Star

Penzion Kozí chlívek

Resort Hrubá Voda

Hotel Antoň

Hotel Rajská Zahrada

Hudební divadlo dětem

Hudební divadlo dětem daruje CD a DVD z vlastní produkce!!!

x

Hudební divadlo dětem

www.divadlodetem.cz

Hudební divadlo dětem tvoří a realizuje hudebně divadelní představení pro děti.  V rámci hostování v divadlech a kulturních sálech celé České republiky se představení účastní převážně školy a mateřské školy.  Hudební pohádky a koncerty plné dobré muziky a písniček, jsou samozřejmě přístupné i veřejnosti.

Každý návštěvník těchto představení se s námi může zapojit do diváckých soutěží, odnést si domů letáček se zadáním soutěže a zároveň s informacemi o bohatých výhrách, které čekají na nejšikovnější soutěžící!!!

LH Hotel Jana ****

Víkendový pobyt pro celou rodinu.

x

LH Hotel Jana ****

www.hotel-jana.cz

Facebook LH Hotel Jana

LH Hotel Jana **** a město Přerov, které leží v srdci Moravy, je významným kulturním a společenským centrem regionu.

Hotel je situován v klidném prostředí uprostřed zeleně v blízkosti centra města. V sousedství hotelu se nachází 27 tenisových kurtů, beachvolejbalové hřiště, golfové odpaliště. Prochází zde cyklostezka Bečva s délkou 152 km. Přímé vlakové spojení z Prahy.

Turistické cíle: Zbrašovské aragonitové jeskyně, Hranická propast, historická města UNESCO Olomouc, Kroměříž.

Ubytování: 93 pokojů, možnost 202 lůžek; LCD SAT TV, minibar, WIFI, kávovar na pokojích Lux a Suite. Congress & Events: Multifunkční kongresový sál pro 600 osob, možnost vjezdu automobilu;11 sálů s celkovou kapacitou až 620 osob. Restaurace & Catering: Restaurace Fontána, Zimní zahrada,Restaurace Haná, Vinotéka, Letní terasa. Wellnes & Volný čas: 5 x sauna, Whirlpool, Kneippův chodník, Masáže, šipky, bowling, biliard, ping pong, lezecká stěna, tenis, volejbal, cyklistika.

www.hotel-jana.cz
sales@lhhotels.cz

Happy Star

Víkendový pobyt pro celou rodinu.

x

Happy Star

www.hotelhappystar.cz

To není jen hotel!

Za mlhou hustou tak, že by se dala krájet, a dost možná ještě dál, vyrostl hotel Happy Star. To zamlžená parní kabina, vířivka s horkými bublinkami a průzračně čistý bazén láká Rákosníčka k nám.

Ráno z postele můžete neučesaní a v pyžamu rovnou skočit do vířivky. Po snídani plné vlákniny se natáhnete na lehátko u bazénu nebo poškádlíte mozkové závity při nějaké rodinné deskové hře, pro odvážné třeba i ve vojenském bunkru, ve kterém se dá i přenocovat. Před obědem přijde vhod sauna pro zlepšení imunity nebo řádění na bowlingové dráze.

A rodiče? Ty vezměte s sebou! Masáže, kosmetika, parní lázeň, hydromasážní vana, sauna a infrakabina nadchne každého, kdo se rád nechává hýčkat. A wifi? Ta je v celičkém hotelu.

recepce@hotelhappystar.cz

Penzion Kozí chlívek

Víkendový pobyt pro celou rodinu.

x

Penzion Kozí chlívek

www.kozichlivek.cz

Penzion Kozí chlívek nabízí krásné zázemí restaurace s vůní české a staročeské domácí kuchyně! Nachází se v srdci Orlických hor, poskytuje ubytování v roubených dvou až čtyřlůžkových pokojích, také v pětilůžkovém apartmánu s nadstandardním vybavením.

Na hosty čeká wellness, masáže, aroma koupele, sauna a vířivka.
Pro nejmenší jsou k dispozici tři dětské kouty a venkovní dětské hřiště.

info@kozichlivek.cz

Resort Hrubá Voda

Třídenní pobyt pro rodinu s dětmi.

x

Resort Hrubá Voda

www.hrubavoda.cz

Resort Hrubá Voda je nový moderní rekreačně – volnočasový areál nejen pro rodiny s dětmi.

Nově budovaný areál každoročně rozšiřuje nabídku svých služeb. Bobová dráha s celoročním provozem, zbrusu nová „Kamzíkova stezka“, čtyřsedačková lanovka a několik vleků na našich sjezdovkách k zimním radovánkám pro malé i velké, ale také různé další sportovní vyžití jako je jízdárna a naše vlastní koně, minigolf, discgolf, multifunkční hřiště, stolní tenis nebo další z nově vybudovaných zážitků „vodní svět“ pro malé i velké.

Jsme vyhledávaným resortem díky překrásnému saunovému světu s venkovní zážitkovou saunou pro 70 osob, vysokou lůžkovou kapacitou přes 150 míst nejen v hotelu kategorie ***superior, ale také v apartmánech a nově od letošního roku také v apartmánovém domě, kvalitním službám a gastronomii a zejména díky komplexnosti nabízených služeb pod "jednou střechou".

recepce@hlubokydvur.cz 

Hotel Antoň

Víkendový pobyt pro celou rodinu.

x

Hotel Antoň

www.hotel-anton.cz

Objekt hotelu vzniknul rekonstrukcí historických budov bývalého Lihovaru. Celý objekt je koncipován jako nekuřácký bezbariérový hotel na klidném a přitom perfektně přístupném místě se snadným přístupem do historického jádra města a zároveň s přímým napojením na četné turistické a cyklistické trasy.

Přijďte se k nám přesvědčit, že se o Vás postaráme s láskou a citem. Moc se na Vás těšíme!

recepce@hotel-anton.cz 

Hotel Rajská Zahrada

Víkendový pobyt pro celou rodinu.

x

Hotel Rajská Zahrada

www.hotelrajskazahrada.cz

Načerpejte nové síly, odpočiňte si od každodenního spěchu v malebném prostředí luxusního hotelu, který Vám nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, spa, fitness a nezapomenutelné gastronomické zážitky.

Hotel se nachází na skále, ze které se Vám naskytne úchvatný pohled na malebné Nové Město nad Metují.

nahoru