Cestujeme s beruškou po České republice

Pro více informací klikněte na fotku/logo

Hudební divadlo dětem

Aquapark hotel Špindlerův Mlýn

Penzion Kozí chlívek

Hotel Rajská zahrada

Hotel Annín

Dolní Morava- Stezka v oblacích

Resort Hrubá Voda

Hudební divadlo dětem

Hudební divadlo dětem daruje CD a DVD z vlastní produkce!!!

x

Hudební divadlo dětem

www.divadlodetem.cz

Hudební divadlo dětem tvoří a realizuje hudebně divadelní představení pro děti.  V rámci hostování v divadlech a kulturních sálech celé České republiky se představení účastní převážně školy a mateřské školy.  Hudební pohádky a koncerty plné dobré muziky a písniček, jsou samozřejmě přístupné i veřejnosti.

Každý návštěvník těchto představení se s námi může zapojit do diváckých soutěží, odnést si domů letáček se zadáním soutěže a zároveň s informacemi o bohatých výhrách, které čekají na nejšikovnější soutěžící!!!

Aquapark hotel Špindlerův Mlýn

víkendový voucher 

x

Aquapark hotel Špindlerův Mlýn

www.aquaparkspindl.cz

Zažijete rozkvetlé jaro, letní atmosféru v lesích plných hub a borůvek, barevný podzim, nebo zimní zasněžené kopce v překrásné krajině Krkonošského národního parku. Přijďte na relax do Aquaparku Špindl. Vezměte své děti s sebou, ukažte jim pramen Labe, nebo na nejvyšší horu ČR Sněžku. Odměnou za celodenní tůru jim bude řádění na tobogánech, turnaj v minigolfu, skákání na trampolínách, dětská lanovka, nové dětské hřiště, nebo odpočinek v solné jeskyni. Vezměte své děti do hor. 

Penzion Kozí chlívek

Pobytový voucher

x

Penzion Kozí chlívek

www.kozichlivek.cz

Penzion Kozí chlívek nabízí krásné zázemí restaurace s vůní české a staročeské domácí kuchyně! Navchází se v srdci Orlických hor, poskytuje ubytování v roubených dvou až čtyřlůžkových pokojích, také v pětilůžkovém apartmánu s nadstandartním vybavením. Na hosty čeká wellness, masáže, aroma koupele, sauna a vířivka. Pro nejmenší jsou k dispozici tři dětské kouty a venkovní dětské hřiště. 

Hotel Rajská zahrada

pobytový voucher

x

Hotel Rajská zahrada

www.hotelrajskazahrada.cz

Načerpejte hové síly, odpočiňte si od každodenního spěchu v malebném prostředí luxusního hotelu, který Vám nabízí komfortní ubytování, wellness centrum, spa, fitnes a nezapomenutelné gastronomické zážitky. Hotel se nachází na skále, ze které se Vám naskytne úchvatný pohled na malebné Nové Město nad Metují. 

Hotel Annín

víkendový voucher

x

Hotel Annín

www.hotelannin.cz

Objevte místo jako stvořené pro ubytování na Šumavě. Čtyřhvězdičkový wellness Hotel Annín stojí v srdci chráněné oblasti Šumava, která je proslulá čistou přírodou, průzračným vzduchem a typicky horskou atmosférou.

Dolní Morava- Stezka v oblacích

pobytový voucher pro celou rodinu se vstupem na Steuku v oblacích

x

Dolní Morava- Stezka v oblacích

www.dolnimorava.cz

Stezka v oblacích je unikátní vyhlídková stavba, která byla nově otevřena v Relax & sport resortu Dolní Morava v prosinci 2015. Nachází se poblíž chaty Slaměnka, nedaleko horní stanice lanovky Sněžníkv nadmořské výšce 1116 m. n. m. Je vysoká 55 metrů a na vrchol se pohodlně dostanete po dřevěné cestě i s kočárky. Ti odvážnější mohou k cestě dolů využít unikátní 100 m dlouhý nerezový tobogán s okýnky. Ze samého vrcholu se naskýtají dech beroucí výhledy na celý masiv Králického Sněžníku s malebným údolím řeky Moravy, v dálce pak i hlavní hřeben Jeseníků, Suchý vrch a Krkonoše. V Dolní Moravě je mimo Stezku v oblacích mnoho dalšího sportovního vyžití pro celou rodinu, jako například mamutíkův vodní park, Lesní zážitkový park, dětský fun park, restaurace a ubytování ve Wellness hotelu Vista nebo v horských apartmánech.

www.dolnimorava.cz

www.facebook.com/stezkavoblacich

Resort Hrubá Voda

pobytový voucher pro celou rodinu

x

Resort Hrubá Voda

www.hrubavoda.cz

Resort Hrubá Voda je nový moderní rekreačně – volnočasový areál nejen pro rodiny s dětmi, ale různé výlety stejně jako pro Vaše soukromé, společenské i firemní akce.

Nově budovaný areál každoročně rozšiřuje nabídku svých služeb. Bobová dráha s celoročním provozem, zbrusu nová „Kamzíkova stezka“, čtyřsedačková lanovka a několik vleků na našich sjezdovkách k zimním radovánkám pro malé i velké, ale také různé další sportovní vyžití jako je jízdárna a naše vlastní koně, minigolf, discgolf, multifunkční hřiště, stolní tenis nebo další z nově vybudovaných zážitků „vodní svět“ pro malé i velké. Jsme vyhledávaným resortem díky překrásnému saunovému světu s venkovní zážitkovou saunou pro 70 osob, vysokou lůžkovou kapacitou přes 150 míst nejen v hotelu kategorie ***superior, ale také v apartmánech a nově od letošního roku také v apartmánovém domě, kvalitním službám a gastronomii a zejména díky komplexnosti nabízených služeb pod "jednou střechou" pro všechny cílové skupiny.

Resort ležící v údolí řeky Bystřice pod strmými kopci Oderských vrchů a Nízkého Jeseníku je vzdálený 22 km od Olomouce. Areál je výborně dostupný autem či vlakem.

www.hrubavoda.cz

nahoru