Příběhy s beruškou

Zážitky z lyžovačky a pobyt v hotelu Hluboký dvůr- Hrubá voda

Tomancovi zdraví po víkendovém pobytu v hotelu Hluboký dvůr v Hrubé Vodě.

Navzdory počasí, hlášenému celovíkendovému dešti,  jsme v pátek odjeli do Hrubé Vody. Říkali jsme si, že je tam tolik možností, že děti se zabaví i navzdory počasí. Nakonec vše dopadlo, předpovědi navzdory, perfektně. V sobotu dopoledne i svítilo sluníčko, my vyrazili na svah. I v březnovém jarním proměnlivém počasí byl na svahu perfektní sníh. A na svahu je dokonce sedačková lanovka. Po lyžování jsme jen kousek popošli a užili si bobovou dráhu. Děti byly z bobové dráhy naprosto nadšené. Pak jsme si užívali okolí hotelu - perfektní dětské hřiště i s p odzemní pohádkovou chodbou, venkovní akvárium a krásné okolí. Služby hotelu - výborné jídlo, ochota personálu, dětský koutek.. vše bylo na jedničku.

Děkujeme za úžasný víkend plný bezva zážitků. Tento resort určitě stojí za opakovanou návštěvu! 

Pozdravy z Rokytnice- Hotel Helena

Radost fotečkami ze zasněžené Rokytnice nám udělal malý Dominik- výherce pobytu pro celou rodinu v Hotelu Helena. Máme radost, že se pobyt vyvedl a za milé obrázky děkujeme! :)

Víkend s oslí rodinkou v hotelu Panorama- jarní a letní soutěž 2018

Dobrý den, ráda bych za celou naši rodinu poděkovala za možnost strávit víkend v hotelu Panorama, i když nám nevyšlo počasí a panoramata jsme z pokoje neviděli, tak okolní krásy jsme i přesto obdivovali- navštívili jsme punkevní jeskyně a uvítali jsme Sv.Martina, který i se svou družinou přijel na bílém koni na zámek do Blanska, kde probíhali i řemeslné trhy. V hotelu byla velmi přátelská atmosféra a pro děti to byl ráj-mazlili se s oslíky, králíky a máchali se v bazénu i výřivce, ještě jednou díky a posíláme fota......

Nezapomenutelný víkend v Aquaparku Špindl

Obrovské DÍKY Hudebnímu divadlu dětem!!!!! ;-) Díky jejich poukazu jsme  si s dcerou Zuzankou a s babičkou užily nezapomenutelný víkend v Aquaparku Špindlerův Mlýn... Bylo to úžasné!!!! Naše první dovolená se nad očekávání vydařila ?.... Velmi děkuji i Všem zaměstnancům Aquaparku- ať už děvčatům na recepci, personálu v restauraci i v samotném bazénu. Všichni byli velice milí a vstřícní!!!! Děkujeme Vám VŠEM!!!! :-) ;-)

nahoru