Příběhy s beruškou

Pobyt v horách U Červené lišky

Dobrý den,

 

o víkendu 9.-11.6.2017 jsme absolvovali pobyt v hotelu U Červené lišky, který ve Vaší soutěži vyhrál náš syn Adam. Tímto bychom Vám chtěli ještě jednou poděkovat za krásný pobyt. Prostředí uprostřed pohraničních lesů bylo úchvatné. Komunikace s hotelem byla při rezervaci termínu trochu složitější, ale osobně byl pak přístup paní majitelky úžasný, byla velice milá. Nadšeni jsme byli i z blízkého okolí, navštívili jsme rozhlednu Diana v Karlových Varech, Motýlí dům, Vánoční dům a stihli jsme projít i kousek Ježíškovy cesty v Božím Daru. Souhrnem tedy hodnotíme tento víkendový pobyt jako skvělý. A co je nejdůležitější, hlavně syn Adam si svou výhru opravdu užil a měl slzy na krajíčku, když jsme museli odjet. Ještě jednou proto mnohokrát děkujeme a posíláme pár fotografií z našeho pobytu.

 

Přejeme Hudebnímu divadlu dětem mnoho úspěchů.

 

Lucie Kváčová s rodinou

Krásný pobyt v penzionu Česká chalupa

Děkujeme Vašemu divadlu za krásný pobyt v penzionu Česká chalupa v Liberci,který jsme si užili díky tomu,že naše dcerka Lada vyhrála cenu ve Vámi pořádané soutěži.V penzionu jsem strávili podzimní prázdniny, navštívili libereckou zoo,botanickou zahradu a městský bazén. Pan majitel penzionu byl velice příjemný a skvěle se o nás staral a poradil.Penzion můžeme vřele doporučit. Ještě jednou děkujeme a přejeme i dalším výhercům pěkné zážitky.

 

Rodina Patzeltova

Dolní Morava a stezka v oblacích

Dobrý den, moc bychom Vám chtěli touto cestou poděkovat za hlavní výhru pro naše dcery.:-D
Chceme se s Vámi podělit o krásné dojmy a zážitk. Termín pobytu jsme si zvolili na 21.-23.10.2016. Pobyt na Dolní Moravě neměl  v ničem chybu. Ubytování jsme zvolili na chatě U Slona, příhodná poloha, dostatek aktivit a  stravu na chatě Terezka. Se službami jsme byli spokojení.
 Vyzkoušeli jsme bobovou dráhu - několikrát, trampolíny, Mamutí park, stezku v oblacích s lanovkou a jiné zážitky, které se v blízkosti nachází.
Pobyt jsme si všichni s radostí užili. Přálo nám i počasí, které bylo v sobotu 22.10.2016 ukázkové, dokonce vysvitlo sluníčko.

Ještě jednou velké díky a přejeme divadlu další spokojené výherce. S pozdravem rodina Brejchova:-)

Víkend v Centru Babylon

Dobrý den,

ráda bych Vám touto cestou poděkovala za možnost strávit hezký víkend v Centru Babylon.

Na pobyt se nám podařilo vyrazit až koncem září. Moc jsme si vše užili, již cestou jsme navštívili zříceninu hradu Frýdštejn, především děti ocenily plavání a všichni jsme si užívali IQpark a IQlandii.

Na Ještědu nám byla trochu zima, ale moc rádi jsme se tam podívali.

Teď, když se na vaše představení chystá náš syn Vojta, řekla jsem si, že už je to velká hanba a musím Vám, alespoň se zpožděním, poslat slíbené fotografie a obrázky, které Verunka (která pro nás víkend vyhrála) po návratu pro Vás namalovala.

Ještě jednou moc děkujeme Verunka, Vojtík, mamka Jana a taťka Aleš Pokorní

nahoru