Příběhy s beruškou

Nezapomenutelný víkend v Aquaparku Špindl

Obrovské DÍKY Hudebnímu divadlu dětem!!!!! ;-) Díky jejich poukazu jsme  si s dcerou Zuzankou a s babičkou užily nezapomenutelný víkend v Aquaparku Špindlerův Mlýn... Bylo to úžasné!!!! Naše první dovolená se nad očekávání vydařila ?.... Velmi děkuji i Všem zaměstnancům Aquaparku- ať už děvčatům na recepci, personálu v restauraci i v samotném bazénu. Všichni byli velice milí a vstřícní!!!! Děkujeme Vám VŠEM!!!! :-) ;-)

Výherci podzim 2017 - Prodloužený víkend v resortu Hrubá voda- Hluboký Dvůr

Přečtěte si krásnou zpětnou vazbu od našich výherců z podzimní soutěže. 
Máme vždy radost, když si pobyt užije celá rodina pospolu. 

Dobrý den,
posíláme veliký pozdrav z Hluboký dvůr - Hrubá voda. Jsme tu velice spokojení jak s hotelem tak s ubytováním na apartmánu. ❤ Mile nás překvapila naprosto špičková obsluha v hotelu, proto budeme moci rádi doporučovat dál. Ještě jednou děkuji za všechny za příjemné dva dny kdy jsme využili jarních prázdnin a uvažujeme i o návštěvu v létě..☺

S pozdravem

Davidovi 

Výherci letní soutěže 2017 - Schaumannův Dvůr

Dobrý den,

v příloze posílám slíbené fotky z výletu a pobytu v Jeseníkách od Schaumannova Dvoru.

 

Vyšlo nám krásně počasí a babí léto je na horách opravdu nádherný jev. Ubytování bylo pěkné i majitelé penzionu jsou velmi příjemní lidé. Nachodili jsme spousty kilometrů v horském terénu včetně výstupu na nejvyšší horu Jeseníků a celé Moravy Praděd a to i přes skutečnost, že nejmladší člen naší rodiny má teprve čtyři roky. Největším zážitkem však byla adrenalinová jízda na bobové dráze ve Vrbně pod Pradědem.

 

Pro naši rodinu to byla první letošní dovolená mimo bydliště nepočítaje pár prodloužených víkendů u rodiny. Tímto děkujeme všem, kteří k tomu přispěli.

 

Hodně úspěchů vaší společnosti i jednotlivým členům.

 

Ing. Šplíchal s rodinou.

 

Výherci v hotelu Antoň - jarní soutěž 2017

Výlet jsme si všichni užili jak v hotelu,tak jeho okolí.Telč je krásná,navštívili jsme zde místní podzemí,muzeum techniky a zámecký park.Cestou domů nás pohltila vidina zvířátek a i přes nepřízeň počasí byla jihlavská ZOO skvělým místem k relaxaci.

Hotel Antoň nám poskytl příjemné zázemí,paní recepční ochotně pomohla s rozhodnutím,kam na výlet v Telči a

měkké postýlky pak lákaly k odpočinku po náročném dnu.

Ještě jednou moc děkujeme za výhru,nejen Michalka,ale i její bráška Lukášek a i my rodiče jsme si společný výlet užili.

S pozdravem Michalka,Lukášek,mamka Gábina a taťka Pepa

 

Hotel Antoň

www.hotel-anton.cz

nahoru