Výherci soutěží - divadlo

Vánoční soutěž 2018

Soutěž probíhala do 31.01.2019

Milý diváku, v rámci VÁNOČNÍHO TURNÉ s hudebními představeními "Hvězdička betlémská" Hudebního divadla dětem, které jsi se školou nebo s rodiči navštívil, jsi obdržel leták se soutěžním úkolem. Zde na této stránce můžeš zaslat elekronickou cestou svou soutěžní odpověď.

Na tvoje obrázky a odpovědi se těší tým Hudebního divadla dětem, který bude o výhře informovat Tvé rodiče na emailovou adresu, kterou uvedou rodiče při zaslání díla:-) Vyhodnocení soutěže proběhne v lednu 2019.

Další zajímavá díla

dílo výherce

Tři mudrcové a poselství vánoční Hvězdičky betlémské

x

Jermanová Štěpánka

1. místo - Usedlost Gerstein

Štěpánka nám zaslala obrázek z vánočního představení Hvězdička betlémská" i s inspirativní odpovědí na soutěží otázku: "Co to je láska?":

"Láska je že se máme rádi, pomáháme si a je nám spolu dobře a jsme na sebe hodní. Láska je že nás má máma ráda i když jí zlobíme."
Štěpánka Jermanová

Krásný obrázek i zamyšlení od Štěpánky si zasloužily odměnu v podobě víkendového pobytu pro celou rodinu v Usedlosti Gerstein. Gratulujeme!

dílo výherce

Scéna poděbradského divadla při představení "Hvězdička Betlémská"

x

Kučera Lukáš

2. místo - CD a DVD s překvapením

Lukášek nám zaslal nejen krásný obrázek, ale také do něj vepsal důležité poselství na naši soutěžní otázku "Co je to láska?"

Soutěžní dílo si zasloužilo odměnu v podobě hudebních CD a DVD z představení Hudebního divadla dětem.

Gratulujeme!

dílo výherce

Portrét paní herečky :)

x

Studnicová Aneta

3. místo - CD s překvapením

Autorka obrázku zřejmě poctivě studuje umění zachycení portrétu, paní herečka jakoby nám vypadla z této Anetčiny malby.

Za povedený obrázek s poselstvím Knihy knih vánočního představení "Hvězdička betlémská" posíláme Anetce hudební CD z představení "Hudebního divadla dětem"

Gratulujeme!

dílo výherce

Obrazy z představení "Hvězdička Betlémská"

x

Ratenice Mateřská škola

4. místo - CD a DVD pro celou třídu

Malí diváci z mateřské školy v Ratenicích nám zaslali krásné obrázky z vánočního představení "Hvězdička betlémská" a vysloužili si tak odměnu pro celou třídu v podobě CD a DVD z představení Hudebního divadla dětem :)

nahoru