Výherci soutěží - divadlo

Podzimní soutěž s beruškou

Soutěž probíhala do 01.12.2017

Podzimní soutěž s beruškou!
Můžete vyhrát pobyt v hotelu pro celou rodinu. 
Stačí, když nám zašlete obrázek z našeho představení a přiložíte krátký dopis o tom, jak Vaše rodina spolu tráví volný čas.
Obrázek můžete zaslat jednoduše elektronickou formou, nebo poštou na adresu Hudebního divadla dětem (celý popis viz. níže)

Budeme se těšit na všechny krásné dětské výtvory!

dílo výherce

Obrázek z představení " Hrátky na pohádky" 

x

Dokoupilová Anitka

1. místo - Dolní Morava - Stezka v oblacích

Anitka je výborná kreslířka a její obrázek nám učaroval. Namalovala nejen obrázek z představení,ale i své celé rodiny, včetně pejska Sofinky :-) . Věříme, že bude mít z výhry radost i její mladší bráška. Budeme se těšit na zpětnou vazbu, jak si pobyt na horách celá rodina užila. 

dílo výherce

Obrázek z představení " Hrátky na pohádky"

x

Davidová Terezka

2. místo - Resort Hrubá Voda

Mladá slečna Terezka Davidová nám poslala velmi vydařený obrázek z představení, které se svojí třídou navštívila. Také nám poslala fotečku, kde je ona se svým výtvorem. Za ni moc děkujeme! Snad i jí a celé její rodině udělá stejně velkou radost pobyt, který Terezka vyhrála v resortu Hrubá Voda. 

dílo výherce

obrázek z představení " Postavíme si domeček" 

x

Práza Filip

3. místo - DVD

Filípek nám namaloval obrázek z předsatavení " Naše písnička", konkrétně pak vyobrazení písničky "Bernardýn". Je vidět, že Filípek má rád zvířátka. V Dopise nám také napsal, že rád chodí na procházky s celou rodinou, do které také patří dva pejsci. 

nahoru